"Укргазвидобуток" завершив капремонт двох свердловин у Харківській області

By
124

Компанія «Укргазвидобуток», що входить до групи Smart Energy,  успішно провела капітальний ремонт та відновила роботу двох свердловин на Островерхівському родовищі в Харківській області. Результати проведених робіт дозволили збільшити середньодобовий видобуток газу по групі на 75 тис. м3/добу в 2020 році.

Капітальний ремонт свердловини №61 був виконаний у стислий термін: його було розпочато наприкінці січня, а на початку березня – вже відновлено експлуатацію свердловини з дебітом газу на рівні 25 тис. м3/добу.

На початку квітня  «Укргазвидобуток» також відновив експлуатацію свердловини №62. В результаті робіт з переведення свердловини на вищезалягаючий горизонт вперше на родовищі отримано промисловий приплив вуглеводнів з горизонту В-15 та підтверджено його промислове значення як об’єкта розробки. Наразі виконуються геолого-промислові дослідження з метою встановлення оптимальних режимів роботи свердловини. За початковими даними досліджень оптимальний дебіт газу  складає близько  50 тис. м3/добу. Крім нарощення обсягів видобутку, результат, отриманий по свердловині №62,  дає підстави для збільшення запасів та ресурсної бази родовища.

«Позитивні результати, які ми досягли завдяки проведеним КРС, завдячують  якісному плануванню та управлінню проведенням робіт, злагодженим діям професійної команди фахівців компанії. Для забезпечення максимальної ефективності таких робіт ми використали сучасні високоефективні технології та матеріали, а також застосували унікальні технічні рішення на етапі перфорації та випробування», – прокоментував технічний директор групи компаній Smart Energy Віктор Дудзич.

Нагадаємо, що у 2019 році група компаній Smart Energy наростила видобуток вуглеводнів, збільшивши сукупний обсяг видобутку газу на 24,7% і газового конденсату – на 28,7%.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)